BU-3026-IVS

دوربین BU-3026-IVS جدیدترین دوربین بالت شرکت ایرلایو است. با سنسور 3 مگاپیکسلی CMOS و لنز زاویه پهن CS، این مدل از کیفیت ویدئوی بالا و زاویه دید پهنی برخوردار است. با بدنه ی استاندارد IP66  و این دوربین میتواند در شرایط سخت و حمله ی مهاجمان در امان بماند. همچنین این دوربین میتواند با کمک ICR و ال ای دی با برد 25 متر دید در شب به صورت شبانه روزی کار کند.

                                                               

دارای تکنولوژی  بدنه IP66 

دارای سنسور CMOS

تصویربرداری 25فریم بر ثانیه در 2048*1536 وهمچنین 30 فریم بر ثانیه در وضوح تصویر 1080P

پشتیبانی از شبکه POE

دارای لنز گستردهCS  

تکنولوژی نور کم برای فضاهای پر نور

25متر برد دید در شب

کاور ضد مه

پشتیبانی از کارت حافظه

دارای میکروفون و بلندگو

وضوح بالای تصاویر برای اشیا در حال حرکت

دارای استاندارد ONVIF

قابلیت تشخیص و یافتن چهره،شمارش،تعریف فضا جهت نگهبانی و ... و آنلایز تصاویر

برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجه کنید .

 *وضوح تصویر 3 مگاپیکسلی و لنز پهن CS 


این محصول وضوح تصویری با کیفیت بالای 3 مگاپیکسل و 25 فریم بر ثانیه ارائه میدهد که همین ویژگی باعث میشود تصویری واضح و با جزئیاتی بالا داشته باشد.


*  کاور ضد مه و بدنه ضد آب با استاندارد IK10 ,  IP66

محیط بیرون قابل پیشبینی نیست، بدنه محکم و ضد آب این دوربین میتواند در مقابل سخت ترین شرایط  و در برابر متجاوزان مقاومت نشان دهد. کابل درون قلاب نیز از کابل ها در مقابل محاجمان حفاظت میکند . همچنین این مدل دارای کاور ضد مه است تا از مه بر روی شیشه ی دوربین جلوگیری کند.


*ضبط بر روی کارت حافظه

درگاه کارت حافظه ای که بر روی دوربین قرار دارد این امکان را فراهم میکند که کاربر بتواند با گذاشتن کارت حافظه بر روی آن بتواند تصاویر را بر روی کارت حافظه ذخیره کند.


*دید در شب

این محصول برای دیده بانی 24 ساعته در درون و بیرون ساختمان ها،حتی در سخت ترین شرایط ممکن تهیه شده است.همچنین به ال ای دی دید در شب مجهز است که میتواند تا 15 متر دید در شب داشته باشد.


*دارای صدای هشدار و پخش صدا به صورت آنلاین

با امکان صدای دو طرفه  شما قابلیت این را دارید که با استفاده از شبکه به صورت زنده از دور نگاه کنید ، بشنوید و جواب دهید. برای انکه بتوانید صحبت کنید تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون و بلندگو در کنار خود و یک بلندگو در کنار دوربین برای پاسخگویی میباشد.در صورت دستکاری مهاجم آلارمی نیز به صدا در می آید و به مهاجم هشداری داده میشود.


*تکنولوژی تصویر صاف و شفاف 

ایرلایو Bu-3026-IVS به دلیل سنسور های با کیفیت و تنظیم کننده نور تصویری روشن و رنگی با جزئیات هرچه تمام تر اشیاء را حتی در حال حرکت تصویر برداری میکند.این تکنولوژی برای کم کردن تار بودن و غیر شفاف بودن اشیاء در حال حرکت طراحی شده است.پس شما میتوانید تصویری با جزئیات هرچه تمام تر و شفاف تر داشته باشید.


*پشتیبانی از تصویر برداری گسترده(WDR)

هنگامی که نور پس زمینه با شدت بالایی یک شئ را در بر میگیرد دوربین با تکنولوژی WDR (محدوده حرکتی گسترده)میتواند با تنظیم نور شدید پس زمینه و فضای تاریک،تصویر کل صفحه را متعادل کند.برای همین کاربر میتواند جزئیات فضاهای روشن و تیره را ببیند.


تشخیص دستکاری دوربین و آلارم

هنگامی که دوربین دستکاری شود یا متجاوز مانع تصویر شود آلارمی به صدا در می آید. برای مثال هنگامی که متجاوز سعی میکند دوربین را به سمت مخالف منحرف کند،دوربین ایرلایو BU-3026-IVS  حمله او را متوجه شده و آلارم را به صدا در می آورد.

*تجزیه و تحلیل هوشمند اطلاعات تصویر

دوربین ایرلایو BU-3026-IVS  قابلیت تجزیه و تحلیل هوشمند اطلاعات تصویر را دارا میباشد که به شما کمک میکند تا نیروی انسانی کمتری استفاده کنید و به هدف نظارت اتوماتیک کیفیت 2مگاپیکسل وقتی که IVS فعال است برسید.


>وقتی IVS فعال است کیفیت به نهایت 2مگاپیکسل محدود میشود.

>لطفا قبل از خرید راهنمایی مرحله به مرحله ی ما برای نصب و محدودیت های دستگاه خوانده شود.


قابلیت های تکنولوژی IVS


 *یافتن چهره

افتن چهره ها یک قابلیت دقیقی است گه نیازی به تشخیص دقیقچهره انسان دارد.نرم افزار قابلیت این را دارد که تعداد چهره های داخل تصویر رابشمارد و همزمان همه ی چهره ها را نشان کند تا ادمین بتواند راحت تر مدیریت کرده وبه جزئیات هر چهره نگاه کند.

* تشخیص چهره

قابلیت کلیدی تشخیص چهره این است که چهره ها را برای دسترسیبه کنترل تشخیص دهد با چهره های مشکوک افراد در تصویر  را با پایگاه داده ها چک کند.شما میتوانید تا10چهره در دوربین برای تشخیص هویت ذخیره کنید تا هنگامی که دوربین اقدام به چککردن با پایگاه داده کرد و چهره ها را تطبیق داد،دوربین به دستگاهای خروجی اطلاعاتلازم را بدهد.
تشخیص چهره هنگامی به 10چهره محدود میشود که به صورت مستقلاستفاده شود.این محدودیت قابلیت گسترده تر شدن را دارد هنگامی که با نگهبان دومیبا دسترسی به کنترل سیستم اجرا شود.

* تشخیص هوشمند حرکت

سبب بالارفتن دقت در تشخیص و انعطاف پذیری بیشتر در تنظیماتبرای چند ضلعی های و فضاهای تحت نظر میشود.

* شمارش اشیاء

قابلیت شمارش اشیاء،شمارش افرادی که ورود و خروج از فروشگاه ها یا ... میکنند را برای صاحبان آن ها  راحت تر میکند.شما میتوانید "یک"راه یا"دو" راه برای شمارش انتخاب کنید.عدد شمارشی میتواند بر روی نمایشگر نشان داده شود و در پایگاه داده ذخیره شود.

*مراقبت از فضای تعیین شده (Trip Zone)

یک سیستم محافظت از محل است که با استفاده از قسمت مجازی و مرز بین آن ها کار میکند.هنگامی که شئ از مرز میگذرد دوربین آلارم را به صدا در می آورد.این نوع محافظت برای حفاظت از حریم دیوار ها و قسمتی از زمین می باشد.


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.