FE-501DM 

دوربین ایرلایو FE-501DM یک دوربین فیش آی تحت شبکه ی پانارومای دام است که دارای وضوح تصویر 5 مگاپیکسل و ویژگی های بسیاری می باشد. این دوربین حاوی لنز فیش آی برای دیدبانی 360 درجه و بصورت پاناروماست تا هیچ نقطه ی کوری باقی نماند.این دوربین برای پوشش مکان های پهنی  مانند راهرو ، فروشگاه و اداره ها با یک دوربین مناسب است.

15فریم بر ثانیه در 1920*1920 
فناوری کاهش ترافیک شبکه
تصویربرداری در نور کم
لنز گسترده
پشتیبانی از کارت حافظه(SD)
پشتیبانی از ONVIF*کیفیت تصویر بالای 5 مگاپیکسلی

دوربین ایرلایو  FE-501DMحاوی یک سنسور 5 مگاپیکسلی برای گرفتن ویدئو با کیفیت بالا است.با این سنسور، دوربین میتواند تصاویری با وضوح تصویر 1920x1920 پیکسل را ضبط کند.یکی از ویژگی های خوب دوربین های 5 مگاپیکسلی این است که میتوانند در حین اینکه جزئیات بیشتری را ضبط میکنند ، جزییات اصلی را که برای شناسایی اشخاص و پلاک ماشین ها استفاده میشوند را از دست نمیدهند.

*پخش زنده 5گانه بطور همزمان

دوربین ایرلایو FE-501DM  میتواند در حالت ROI،  5 جریان جداگانه را بفرستد. هر جریان میتواند بطور جداگانه متصل باشد که این ویژگی باعث میشود پهنای باند کمتری مصرف شود و بارگیری کمتری روی کامپیوتر شما انجام شود و همچنین برای دیدبانی آسان تر است.


*ROI با  ویژگی e-PTZ

دوربین ایرلایو FE-501DM  همچنین مجهز شده به ویژگی  ROI  (منطقه ی در نظر گرفته شده) است. این ویژگی یک منطقه ی انتخاب شده را در صفحه ای جداگانه نمایش میدهد تا بتوانید جزئیات بیشتری را بدون تغییر دادن  منطقه ی دید ، ببینید.

با استفاده از ویژگی e-PTZ ، شما میتوانید همه ی زوایا ی دید را با یک کلیک ماوس تنظیم کنید و با این کار کاربرد های دید 360 درجه و زوم را در هر صفحه ی جداگانه شبیه سازی کنید. که این کار به شما راحتی و امنیت بیشتری میدهد.

*پشتیبانی از حافظه ی SD  تا 64 گیگابایت در محل  و یا ذخیره از راه دور

کارت های SD  هر روز برای استفاده در دوربین های تحت شبکه ی محلی پر طرفدارتر میشوند. وقتی که دوربین و حافظه ی SD  را به درستی نصب کردید ، شما میتوانید به راحتی ویدئو را در کارت  SD محلی و یا از راه دور توسط شبکه ذخیره کنید.

*پشتیبانی از میکروفون و بلندگوی داخلی

دوربین ایرلایو FE-501DM  حاوی یک میکروفون و یک بلندگوی درونیست. تا کاربر بتواند بدون نیاز به میکروفون و بلندگوی خارجی از ویژگی صدای دو طرفه استفاده کند.


*چشم انداز رایگان 64 کانال و ضبط کردن با استفاده از برنامه ی Campro Express

دوربین FE-501DM  از برنامه ی Campro express  نیز پشتیبانی میکند. برنامه ی پردازنده ی باندل VMS  که به کاربر این امکان را میدهد تا تعدادی کانال را هم زمان ببیند و ضبط کند. برای همین شما میتوانید به آسانی سیستمی برای دیدبانی در محیط های مختلف بسازید.


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.