جدید ترین دوربین تحت شبکه ی کوچک گنبدی شکل از شرکت ایرلایو است. 
این دوربین ترکیبی از وضوح تصویر 3 مگاپیکسل ، لنز با زاویه ی پهن ، کیفیت تصویر بالا ، کنترل ترافیک ویدئوی،دید در شب و گرفتن برق از درگاه شبکه است که فضای کمی را میگیرد.

این محصول دارای کنترل ویدیوی هوشمند که شامل تشخیص چهره،تشخیص حرکت،،شمارش اشیا،پیدا کردن چهره، منطقه تعریف شده و فنس الکترونیکی  می باشد.

محافظ دربرابر رطوبت

مقاوم در برابر لرزش

دارای حالت راهرو یا کوریدور

دارای محفظه گنبدی شکل و تکنولوژی ضد خرابکاری و مقاوم  در محیط بیرون  

پشتیبانی از 25 فریم بر ثانیه در وضوح تصویر 2048*1536 یا 30 فریم بر ثانیه در وضوح تصویر P1080

دارای درگاه  POE 802.3af

پهنای زاویه ی لنز 2.6 میلیمتر

دارای سنسور نور کم برای تصاویر با روشنایی بالا

ال ای دی (IR) دید در شب

دارای درگاه کارت حافظه

دارای میکروفون درونی و پخش صدا

 دارای لنز گسترده*ساختارکوچک با درگاه اترنت (برق شبکه) 

این دوربین یک دوربین کوچک گنبدیست  که به سقف متصل میشود که با مشخصات ظاهری 108 میلیمتر شعاع و 62 میلیمتر ارتفاع ساخته شده است.این دوربین حدودا نصف اندازه ی یک دوربین گنبدی شکل معمولیست و به همین دلیل برای آسانسورها ، ادارات ، فروشگاه  ها، خانه ها ، مکان های عمومی و حتی وسایل حمل و نقل عمومی مناسب است. پرت شبکه این محصول به شما این امکان را می دهد تا آن را دور از منبع برق نصب کنید.


*وضوح تصویر 3 مگاپیکسل و ضبط بر روی کارت حافظه

این محصول وضوح تصویری با کیفیت بالای 3 مگاپیکسل و 25 فریم بر ثانیه ارائه میدهد که همین ویژگی باعث میشود تصویری واضح و با جزئیاتی بالا داشته باشد.دارای قابلیت ذخیره بر روی کارت حافظه های  SDنیز می باشد.


* لنز بسیار پهن و زاویه ی دید قابل تنظیم

این محصول یک لنز 2.6 میلیمتری (f/1.6) دارد که زاویه دید افقی تا 105 درجه را ارائه میدهد.
اکثر دوربین های کوچک گنبدی بخاطر کوچک بودن اندازه قابل تنظیم نیستند، درحالی که این مدل می توند به صورت دستی تنظیم شود برای همین شما میتوانید زاویه ی دید را پس از تصب تنظیم کنید.


*دید در شب (IR ,ICR)

این محصول  برای دیدبانی 24 ساعته در درون و بیرون ساختمان ها ، حتی در سخت ترین شرایط ممکن طراحی شده است. مجهز به لنز CMOSمی باشد . این مدل دوربین  دارای ال ای دی مادون قرمز با برد مفید  15 متر می باشد.تغییر خودکار وضعیت شب و روز این دوربین باعث ارتقا کارایی آن شده است.


*ضد خرابکاری و بدنه ی ضد آب

این محصول شامل یک بدنه ی ضد خرابکاری و ضد آب است تا در هنگام  سرقت و آب و هوای بد محفوظ بماند.


*دارای صدای هشدار و پخش صدا به صورت آنلاین

با امکان صدای دو طرفه  شما قابلیت این را دارید که با استفاده از شبکه  به صورت زنده از دور نگاه کنید ، بشنوید و جواب دهید. برای انکه بتوانید صحبت کنید تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون و بلندگو در کنار خود و یک بلندگو در کنار دوربین برای پاسخگویی میباشد.در صورت دستکاری مهاجم آلارمی نیز به صدا در می آید و به مهاجم هشداری داده میشود.

*تکنولوژی تصویر صاف و شفاف 

ایرلایو MD-3025-IVS به دلیل سنسور های با کیفیت و تنظیم کننده نور تصویری روشن و رنگی با جزئیات هرچه تمام تر اشیاء را حتی در حال حرکت تصویر برداری میکند.این تکنولوژی برای کم کردن تار بودن و غیر شفاف بودن اشیاء در حال حرکت طراحی شده است.پس شما میتوانید تصویری با جزئیات هرچه تمام تر و شفاف تر داشته باشید.


*تشخیص دستکاری دوربین و آلارم

هنگامی که دوربین دستکاری شود یا متجاوز مانع تصویر شود آلارمی به صدا در می آید. برای مثال هنگامی که متجاوز سعی میکند دوربین را به سمت مخالف منحرف کند،دوربین ایرلایو MD-3025-IVS S حمله او را متوجه شده و آلارم را به صدا در می آورد.

*تجزیه و تحلیل هوشمند اطلاعات تصویر

دوربین ایرلایو MD-3025-IVS قابلیت تجزیه و تحلیل هوشمند اطلاعات تصویر را دارا میباشد که به شما کمک میکند تا نیروی انسانی کمتری استفاده کنید و به هدف نظارت اتوماتیک کیفیت 2مگاپیکسل وقتی که IVS فعال است برسید.

قابلیت های تکنولوژی IVS


 *یافتن چهره

افتن چهره ها یک قابلیت دقیقی است گه نیازی به تشخیص دقیقچهره انسان دارد.نرم افزار قابلیت این را دارد که تعداد چهره های داخل تصویر رابشمارد و همزمان همه ی چهره ها را نشان کند تا ادمین بتواند راحت تر مدیریت کرده وبه جزئیات هر چهره نگاه کند.

* تشخیص چهره

قابلیت کلیدی تشخیص چهره این است که چهره ها را برای دسترسیبه کنترل تشخیص دهد با چهره های مشکوک افراد در تصویر  را با پایگاه داده ها چک کند.شما میتوانید تا10چهره در دوربین برای تشخیص هویت ذخیره کنید تا هنگامی که دوربین اقدام به چککردن با پایگاه داده کرد و چهره ها را تطبیق داد،دوربین به دستگاهای خروجی اطلاعاتلازم را بدهد.
تشخیص چهره هنگامی به 10چهره محدود میشود که به صورت مستقلاستفاده شود.این محدودیت قابلیت گسترده تر شدن را دارد هنگامی که با نگهبان دومیبا دسترسی به کنترل سیستم اجرا شود.

* تشخیص هوشمند حرکت

سبب بالارفتن دقت در تشخیص و انعطاف پذیری بیشتر در تنظیماتبرای چند ضلعی های و فضاهای تحت نظر میشود.

* شمارش اشیاء

قابلیت شمارش اشیاء،شمارش افرادی که ورود و خروج از فروشگاه ها یا ... میکنند را برای صاحبان آن ها  راحت تر میکند.شما میتوانید "یک"راه یا"دو" راه برای شمارش انتخاب کنید.عدد شمارشی میتواند بر روی نمایشگر نشان داده شود و در پایگاه داده ذخیره شود.

*مراقبت از فضای تعیین شده (Trip Zone)

یک سیستم محافظت از محل است که با استفاده از قسمت مجازی و مرز بین آن ها کار میکند.هنگامی که شئ از مرز میگذرد دوربین آلارم را به صدا در می آورد.این نوع محافظت برای حفاظت از حریم دیوار ها و قسمتی از زمین می باشد.


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.