ایرلایو BC-5010-IVS نسل جدید دوربین های 5 مگاپیکسلی باکس تحت شبکه با قابلیت تحلیل تصویر از شرکت ایرلایو میباشد.این محصول در کیفیت 5 مگاپیکسل قابلیت نشان دادن 15 فریم بر ثانیه را دارد و همچنین دارای پورت USB و درگاه کارت حافظه می باشد.دارای قابلیت پشتیبانی از وایرلس و همچنین امکان تعریف وارلس دانگل دلخواه می باشد.

کیفیت بالای 5 مگاپیکسلی
15فریم بر ثانیه در 5 مگاپیکسلی،5 فریم بر ثاینه در 3 مگاپیکسل،30فریم بر ثانیه درP1080
قابلیت تنظیم وایرلس
پشتیبانی از لنز گسترده
پشتیبانی از برق مستقیم و آداپتور
قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه به جای حافظه داخلی
سازگار با استاندارد ONVIF
قابلیت گرفتن برق802.3afاز درگاه شبکه (LAN)
پشتیبانیاز لنز های سری C  و CS
قابلیت هوشمندانه تشخیص چهره
قابلیت شمارش اشیاء
دارای سنسور حرکتی
قابلیت تعریف منطقه و فضا جهت کنترل از ورود و خروج به آن

* تصویر برداری 5مگاپیکسلی باتعداد فریم بیشتر و حساسیت به نور کمترLower LUX illumination

BC-5010-IVS با تصویر بهتر در کیفیت 5مگاپیکسل وپردازنده ی جدید میتواند 15فریم بر ثانیه پردازش کند،علاوه بر آن میتواند 25 فریمبر ثانیه در کیفیت 4مگاپیکسل و یا 30فریم بر ثانیه در کیفیت 1080P تصویر برداری کند.با سنسور های تقویتشده،حتی درشرایط کم نوری(10/2LUX( هم کار کند.برای همین این محصول میتواندکیفیت تصویر بهتری در محیط کم نور ارائه دهد.

*تکنولوژی تصویر صاف و شفاف

ایرلایو BC-5010-IVS به دلیل سنسور های با کیفیت و تنظیم کنندهنور تصویری روشن و رنگی با جزئیات هرچه تمام تر اشیاء را حتی در حال حرکت تصویربرداری میکند.این تکنولوژی برای کم کردن تار بودن و غیر شفاف بودن اشیاء در حالحرکت طراحی شده است.پس شما میتوانید تصویری با جزئیات هرچه تمام تر و شفاف ترداشته باشید.


*حس امنیت بیشتر با رابط کاربری جدید

BC-5010-IVS این محصول نه تنها رابط کاربری آسانی دارد بلکه کارآیی زیادینیز دارد که با امنیت بیشتر تکمیل شده است.قابلیتی مانند پخش آنلاین صدا از دوربینخود و همچنان پخش صوت از قبل ضبط شده در هنگام به صدا در آمدن آلارم ها میباشد.


* لنزهای قابل تعویض و پشتیبانی از فوکوس خودکار

ایرلایوBC-5010-IVS قابلیت پشتیبانی از لنز های C Mount  و CSMount را بدوننیاز به آداپتور دارد و همچنین میتواند از لنز های فوکوس خودکار با تنظیم خودکارروزنه کیفیت تصویر را بالا برده و از آن استفاده کرده.


*پشتیبانی از تصویر برداری گسترده(WDR)

هنگامیکه نور پس زمینه با شدت بالایی یک شئ را در بر میگیرد دوربین با تکنولوژی WDR (محدودهحرکتی گسترده)میتواند با تنظیم نور شدید پس زمینه و فضای تاریک،تصویر کل صفحه رامتعادل کند.برای همین کاربر میتواند جزئیات فضاهای روشن و تیره را ببیند.


*تشخیص دستکاری دوربین و آلارم

هنگامیکه دوربین دستکاری شود یا متجاوز مانع تصویر شود آلارمی به صدا در می آید. برایمثال هنگامی که متجاوز سعی میکند دوربین را به سمت مخالف منحرف کند،دوربین ایرلایوBC-5010-IVS حمله او را متوجه شده و آلارم را به صدا درمی آورد.*تجزیه و تحلیل هوشمند اطلاعات تصویر

دوربینایرلایو BC-5010-IVS قابلیت تجزیه وتحلیل هوشمند اطلاعات تصویر را دارا میباشد که به شما کمک میکند تا نیروی انسانیکمتری استفاده کنید و به هدف نظارت اتوماتیک کیفیت 2مگاپیکسل وقتی که IVS فعال است برسید.
وقتی IVS فعال است کیفیت به نهایت 2مگاپیکسل محدود میشود.
لطفا قبل از خرید راهنمایی مرحله به مرحله ی ما برای نصب ومحدودیت های دستگاه خوانده شود.


قابلیت های تکنولوژی IVS


 *یافتن چهره

افتن چهره ها یک قابلیت دقیقی است گه نیازی به تشخیص دقیقچهره انسان دارد.نرم افزار قابلیت این را دارد که تعداد چهره های داخل تصویر رابشمارد و همزمان همه ی چهره ها را نشان کند تا ادمین بتواند راحت تر مدیریت کرده وبه جزئیات هر چهره نگاه کند.

* تشخیص چهره

قابلیت کلیدی تشخیص چهره این است که چهره ها را برای دسترسیبه کنترل تشخیص دهد با چهره های مشکوک افراد در تصویر  را با پایگاه داده ها چک کند.شما میتوانید تا10چهره در دوربین برای تشخیص هویت ذخیره کنید تا هنگامی که دوربین اقدام به چککردن با پایگاه داده کرد و چهره ها را تطبیق داد،دوربین به دستگاهای خروجی اطلاعاتلازم را بدهد.
تشخیص چهره هنگامی به 10چهره محدود میشود که به صورت مستقلاستفاده شود.این محدودیت قابلیت گسترده تر شدن را دارد هنگامی که با نگهبان دومیبا دسترسی به کنترل سیستم اجرا شود.* تشخیص هوشمند حرکت

سبب بالارفتن دقت در تشخیص و انعطاف پذیری بیشتر در تنظیماتبرای چند ضلعی های و فضاهای تحت نظر میشود.


* شمارش اشیاء

قابلیت شمارش اشیاء،شمارش افرادی که ورود و خروج از فروشگاه ها یا ... میکنند را برای صاحبان آن ها  راحت تر میکند.شما میتوانید "یک"راه یا"دو" راه برای شمارش انتخاب کنید.عدد شمارشی میتواند بر روی نمایشگر نشان داده شود و در پایگاه داده ذخیره شود.


*مراقبت از فضای تعیین شده (Trip Zone)

یک سیستم محافظت از محل است که با استفاده از قسمت مجازی و مرز بین آن ها کار میکند.هنگامی که شئ از مرز میگذرد دوربین آلارم را به صدا در می آورد.این نوع محافظت برای حفاظت از حریم دیوار ها و قسمتی از زمین می باشد.


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.