smart cube_300w
Smartcube 300w  یک هنر از صنعت دوربین های تحت شبکه است که به دوربین های مکعبی معنی تازه ای میبخشد. سخت افزار بررسی هوشمند ویدئویی  TI DMVA2  و تجهیزاتی از قبیل : وضوح تصویر 3 مگاپیکسل ، تحلیل ویدئوی هوشمند ، سنسور ها دما و رطوبت هوا ، تشخیص انسان   و خیلی امکانات دیگر در این محصول آن را به یک دستیابی بزرگ در تکنولوژی تبدیل میکند. این دوربین با استفاده از P2P ، برنامه های موبایل و app  های مختلف به راحتی قابل کنترل است. این دوربین در دو کشور هلند و اسپانیا به عنوان بهترین دوربین مکعبی در سال جاری انتخاب شده است.

3مگاپیکسل و رزولوشن 1080P  و 720P
دارای سنسور گرما و رطوبت
آنالیز هوشمند تصاویر
پشتیبانی از شبکه و اترنت
دارا میکروفون و بلندگو
دارای ذخیره سازی بر روی کارت حافظه
دارای ال ای در دید در شب
دارای نرم افزار جهت کنترل دوربین


*وضوح تصویر 3 مگاپیکسلی

این دوربین تصاویر با وضوح 3 مگاپیکسل را با کیفیتی باورنکردنی تصویربرداری میکند، که این 10 برابر وضوح تصویر VGA  و 3 برابر وضوح تصویر 720p HD  میباشد. شما همچنین میتوانید وضوح تصویر دوربین را بر روی 1080p   ، 1.3MP و یا  720p  تنظم کنید تا در مصرف حافظه صرفه جویی کنید.

Smart Cube

*سنسور دما و رطوبت هوا

شما میتوانید بصورت آنلاین از راه دور و از طریف برنامه، دما و رطوبت را مشاهده کنید و یا به صورت روزانه گزارش آن را دریافت کنید . همچنین آلارم هایی وجود دارد که درصورتی که دما و رطوبت از حد معینی کمتر و یا بیشتر شود به صدا در می آیند.
دما و رطوبت نیم ساعت پس از فعال کردن دستگاه و با دقت نیم درجه برای دما و 10% برای رطوبت اندازه گیری می شود.

*قابلیت های ویژه نرم افزاری

این دوربین دارای قابلیت هایی نرم افزاری مانند "دور آهسته(اسلوموشن) " و " ورودی فروشگاه" که کاربرد های سخت افزاری و نرم افزاری را برا استفاده در خانه ها و فروشگاه ها ادغام میکند. شما میتوانید به آسانی قابلیت مورد نظر خود را هنگام نصب انتخاب کنید واسمارت کیوب بقیه ی کار را برای شما انجام میدهد.*قابلیت دور آهسته(اسلوموشن)

دوربین میتواند تنظیم شود تا در حالت دورآهسته کار کند. در این حالت دوربین بصورت خودکار زنگی را هنگامی که کسی پشت در است به صدا در میاورد. همچنین توسط گوشی هوشمندتان به اطلاع شما میرساند و میتوانید شخص مورد نظر را ببینید و حتی با او صحبت کنید.


>اسمارت کیوب وسیله ای برای استفاده در داخل ساختمان است. لطفا آن را در مکان هایی که ممکن است توسط باران یا هوای سرد خراب شود نصب نکنید.


*حالت ورود به فروشگاه

اسمارت کیوب میتواند تعداد مشتری هارا در هر ساعت بشمارد و به شما به صورت روزانه گزارش بدهد. این دوربین حتی میتواند یک زنگ و یا یک صدا را هنگام ورود مشتری به فروشگاه شما پخش کند.

*گزارش شمارش روزانه

اسمارت کیوب میتواند گزارش شمارش مردم را در پایان هر روز ارسال کند. گزارش ها در یک فایل متنی هستند که تعداد مشتری هارا در هر ساعت نشان میدهد. شما میتوانید فایل را با استفاده از یک برنامه ی  Spreadsheet  باز کنید تا آن را به یک جدول گرافیکی تبدیل کنید.

*دارای میکروفون و بلندگوی داخلی

با میکروفون و بلندگوی داخلی شما امکان مکالمه ی دو طرفه را از طریق دوربین تحت شبکه دارید. علاوه بر آن دوربین میتواند صداها یی را هنگامی که اتفاقی میافتد پخش کند.صدا های پیش فرض دوربین شامل صدای زنگ ، “Welcome”  و “bye bye “  است ولی شما میتوانید صداهای خود را نیز بارگذاری کنید.

*سنسور PIR  و دید درشب  ICR

این دوربین دارای 10 ال ای دی  IR  برای دید در شب است. همچنین به یک فیلتر مکانیکی  ICR  مجهز شده است تا دقت در تشخیص رنگ هارا در روز مطمئن تر سازد. سنسور PIR  نیز انسان هارا سریع و دقیق برای ضبط حرکت تشخیص  میدهد.

*تحلیل ویدئوی هوشمند

با استفاده از پردازنده ی هوشمند  TI DMVA2  که تنها در پیشرفته ترین دوربین ها وجود دارد ، اسمارت کیوب میتواند چهره هارا تشخیص دهد ، انسان هارا بشناسد ، خودرو ها و اشیا را بشمارد و یا فنس الکترونیکی تنظیم کند. همه ی اینها درون دوربین است و به سرور خارجی نیاز ندارد.

*کریدور مد (حالت راهرو)

حالت راهرو زاویه ی عمودی کاملی را برای نصب در راهرو ها ارائه میدهد.