BU-3028

دوربین BU-3028 از مدرن ترین دوربین های نسل bullet  شرکت ایرلایو است. این دوربین دارای وضوح تصویر 3 مگاپیکسلی و عدسی 3.5X به همراه زوم هوشمند است که وضوح تصویر بسیار بالا و دیدی بسیار گسترده  را ارائه می دهد.این دوربین می تواند خود را با شرایط محیطی سازگار کند و با داشتن استاندارد های  IP66 و IK10 و اتصالات از طریق قلاب از حمله مهاجمان جلوگیری کند. BU-3028با داشتن قابلیت تثبیت کننده دیجیتالی ویدیو لرزش های ناشی از محیط روی تصویر برداری تاثیری ندارند. همچنین این دوربین می تواند با داشتن قابلیت 25متر برد زوم هموشمند در شب و روز به صورت متداوم کار کند.


زوم هوشمند 

دارای ال ای دی هوشمند دید در شب تا برد 25 متر

دارای تثبیت کننده دیجیتالی ویدیو جهت گرفتن نویز ها

دارای درگاه کارت حافظه

دارای لنز گسترده

25 فریم بر ثانیه در 2048*1536

دارای بلندگو و میکروفون

دارای حالت کوریدور ( حالت راهرو)

دارای کاور ضد مه و رطوبت

دارای استاندارد IP66 و IK10

دارای استاندارد ONVIF 

دارای تکنولوژی وضوح تصویر بالا برای اجسام در حال حرکت

* وضوح تصویر 3 مگاپیکسلی و عدسی 3.5X دارای زوم هوشمند

این محصول وضوح تصویری با کیفیت بالای 3 مگاپیکسل و 25 فریم بر ثانیه ارائه میدهد که همین ویژگی باعث میشود تصویری واضح و با جزئیاتی بالا داشته باشید . این دوربین همچنین با استفاده از زوم هوشمند در صورت افزایش یا کاهش فاصله می تواند به صورت خودکار کانون عدسی را جابجا کند . همچنین کاربران می توانند به صورت دستی کانون عدسی دوربین را جابجا کنند.نصب کردن دوربین برای کاربران عادی نیز امکان پذیر است.


* 25متر برد زوم هوشمند

دوربینBU-3028  دارای 25 برد برای نظارت هوشمند در شب است. در دوربین های قدیمی در صورتی که سوژه مورد نظر به دوربین نزدیک بود مشکلاتی به وجود می آمد اما این مدل به دلیل داشتن قابلیت زوم هوشمند. دوربین به صورت خودکار می تواند شدت روشنایی را تنظیم کند و اطمینان حاصل کند که تصویری مناسب در شب در حال ذخیره شدن است حتی زمانی که سوژه مورد نظر بسیار به دوربین نزدیک است.

BU-3028

*تثبیت کننده دیجیتالی ویدیو

تثبیت کننده دیجیتالی ویدیو روشی است برای کم شدن تاری تصویر که به دلیل لرزش دوربین ایجاد می شود که به این معنی است که لرزش های ناشی از باد و یا حرکت دوربین روی کیفیت تصویر برداری تاثیر نمی گذارد.


*دارای استاندارد IP66 و IK10 ، ضد آب ، اتصالات از طریق قلاب و شیشه ضد بخار

محیط بیرون قابل پیشبینی نیست، بدنه محکم و ضد آب این دوربین میتواند در مقابل سخت ترین شرایط  و در برابر متجاوزان مقاومت نشان دهد. کابل درون قلاب نیز از کابل ها در مقابل محاجمان حفاظت میکند. همچنین این مدل دارای کاور ضد مه است تا از مه بر روی شیشه ی دوربین جلوگیری کند.


*ضبط بر روی کارت حافظه

درگاه کارت حافظه ای که بر روی دوربین قرار دارد این امکان را فراهم میکند که کاربر بتواند با گذاشتن کارت حافظه بر روی آن بتواند تصاویر را بر روی کارت حافظه ذخیره کند.


*دارای صدای هشدار و پخش صدا به صورت آنلاین

با امکان صدای دو طرفه  شما قابلیت این را دارید که با استفاده از شبکه به صورت زنده از دور نگاه کنید ، بشنوید و جواب دهید. برای انکه بتوانید صحبت کنید تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون و بلندگو در کنار خود و یک بلندگو در کنار دوربین برای پاسخگویی میباشد.دوربین BU-3028 همچنین دارای قابلیت تشخیص صدا است که می تواند اندازه صدا را تشخیص دهد و در صورت لزوم زنگ خطر را فعال کند.این دوربین همچنین قابلیت اتصال به تجهیزات امنیتی خارجی را نیز دارد.


*تکنولوژی تصویر صاف و شفاف 

ایرلایو Bu-3028 به دلیل سنسور های با کیفیت و تنظیم کننده نور تصویری روشن و رنگی با جزئیات هرچه تمام تر اشیاء را حتی در حال حرکت تصویر برداری میکند.این تکنولوژی برای کم کردن تار بودن و غیر شفاف بودن اشیاء در حال حرکت طراحی شده است.پس شما میتوانید تصویری با جزئیات هرچه تمام تر و شفاف تر داشته باشید.


*پشتیبانی از تصویر برداری گسترده(WDR)

هنگامی که نور پس زمینه با شدت بالایی یک شئ را در بر میگیرد دوربین با تکنولوژی WDR (محدوده حرکتی گسترده)میتواند با تنظیم نور شدید پس زمینه و فضای تاریک،تصویر کل صفحه را متعادل کند.برای همین کاربر میتواند جزئیات فضاهای روشن و تیره را ببیند.


*تشخیص دستکاری دوربین و آلارم

هنگامی که دوربین دستکاری شود یا متجاوز مانع تصویر شود آلارمی به صدا در می آید. برای مثال هنگامی که متجاوز سعی میکند دوربین را به سمت مخالف منحرف کند،دوربین ایرلایو BU-3026  حمله او را متوجه شده و آلارم را به صدا در می آورد.

BU-3028


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.