SD_3030SD_3030

دوربین ایرلایو SD-3030 یک دوربین دام است که با سرعت قابل توجهی میجرخد و لنز AF آن قدرت زوم تا 30 برابر را دارد. همچنین این دوربین دارای سنسور 3 مگاپیکسلی CMOS  سونی است.سرعت بالا و دقت بالای چرخش 360 درجه و کنترل هوشمند آن یکی از شاخصه های بارز این سری می باشد. با استاندارد IP66 ، بازه ی دمایی بالا و پشتیبانی از POE، این دوربین برای شرایط فضای بیرون مناسب است.


3مگاپیکسل 30فریم برثانیه/60فریم بر ثانیه 1080P

قابلیت دیدن بر روی شبکه

30برابر زوم 

پشتیبانی از شبکه و درگاه برق اترنت

قابلیت گردش 360 درجه در همه جهات

حسگر حرکتی و صدا

تنظیم خودکار نور پس زمینه و صقحه

دارای بلندگو و میکروفون

قابلیت فعالیت در محدوده دمایی گسترده(-40°C~50°C) 

دارای استاندارد ONVIF

دید در شب

دارای درگاه کارت حافظه برای ذخیره سازی داخلی

*سنسور 3 مگاپیکسلی CMOS با تعداد فریم بالا

وضوح تصویر 3 مگاپیکسلی این دوربین، 1.5 برابر بهتر از وضوح تصویر فول اچ دی است. جزئیات بیشتری نسبت به دوربین های دام P1080 کنونی ارائه می دهد. با 30فریم بر ثانیه در وضوح 3 مگاپیکسلی و 60 فریم برثانیه در وضوح 1080 ، این دوربین می تواند اشیای در حال حرکت را به راحتی فیلم برداری کند وتصویری واضح از آن ها ارائه دهد.


*زوم 30 برابر و سرعت بالای مکانیزم چرخش 360 درجه

اوپراتور میتواند با استفاده از یک دوربین  SD-3030 فضای بیشتری را پوشش دهد. با زوم 30  برابر، مصرف کننده میتواند هر شیئی را که در فاصله ای دور است با کیفیت بالای تصویر تحت نظر داشته باشد. مکانیزم سرعت بالای چرخش 360 درجه میتواند به نگهبان کمک کند تا هر چیز عجیب و افراد ناشناس را تحت نظر داشته باشد. همچنین قابلیت هایی هم چون تنظیم چرخش و نشانه گذاری که به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد. 

SD_3030

*قابلیت ردیابی هوشمند

ردیابی هوشمند میتواند به طور خودکار اشیا درحال حرکت در زاویه دید دوربین را شناسایی کند و آنهارا در محدوده ی دید خود دنبال کند.این برنامه ی هوشمند می تواند به ردیابی افراد و ماشین های کمک کند. این کمک بزرگی خواهد بود که بتوان محوطه های ممنوعه را پس از ساعات کاری زیر نظر داشت.

SD_3030

 * مقاومت در برابر شرایط هوایی سختIP66  محدوده دمایی وسیع و استاندارد 

با طراحی گرمکن داخلی و سیستم انتقال گرما، این محصول میتواند در بازه ی دمایی 40- تا 50 درجه ی سلسیوس  کار کند. همچنین با استاندارد IP66 این دستگاه در برابر طوفان های شن و رطوبت بالا مقاوم می باشد.


*نصب آسان به دو روش اترنت (POE) یا آداپتور

برای نصب در جاهای معمول، فقط لازم است به یک سوییچ متصل باشد تا برق و اطلاعات را جابه جا کند.برای نصب در جاهای عمومی و خارجی و یا دماهای خیلی پایین برق این محصول میتواند به آداپتور و شبکه وصل شود تا برق لازم جهت گرمکن نیز تامیین شود.

SD_3030


برنامه هایی برای سیستم عامل آی او اس و اندروید

شرکت ایرلایو برنامه ی IPCAM viewer را به وجود آورده است تا پشتیبانی ای برای برنامه ی دوربین های تحت شبکه اضافه کند.تا شما بتوانید چند دوربین ایرلایو را با استفاده از گوشی همراه یا تبلت خود کنترل کنید.

>برای توضیحات بیشتر درباره ی این برنامه به صفحه پشتیبانی صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.